Kilka trików na elegancki salon

Wbrew pozorom nie trzeba wydawać majątku aby zmienić wystrój wnętrza  mieszkania. Wystarczy tylko odrobina własnej inwencji twórczej aby zmienić salon nie do poznania.

Ogłoszenia lokalne

Przeglądając ogłoszenia lokalne można trafić na prawdziwe perełki. Bardzo często ludzie wyprzedają wysokie szklane wazony dekoracyjne dzięki którym będziemy w stanie w kilku krokach stworzyć niepowtarzalny wystrój naszego wnętrza.

Jak ożywić wnętrze?

Wykorzystując wazony szklane można stworzyć niezwykłą dekorację. Potrzeba:

– szklane wazony

– ozdobną świecę

– małe kamyczki dekoracyjne – dostępne w każdej większej sieciówce

Do wazonu wkładamy świecę i obsypujemy po bokach ozdobnymi kamyczkami. W ten sposób stwarzamy niepowtarzalny element dekoracyjny, który na codzień będzie ozdabiał salon ale również świetnie sprawdzi się wytwarzając romantyczny nastrój podczas romantycznej kolacji tylko we dwoje.

Tak przygotowany własnoręcznie dodatek nie zrujnuje domowego budżetu bo cena świecy i kamyczków jest niewielka, a z całą pewnością doda on uroku w całym mieszkaniu.

Z wykorzystaniem wazonów szklanych będziemy również w stanie wyczarować inne oryginalne dekoracje do mieszkania. Tak drobne i niepozorne dodatki zmienią mieszkanie w znaczący sposób.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *